دکتر ظهیر عباسدکتر ظهیر عباسدکتر ظهیر عباس
لیفتینگ با نخ سیلوییت
تزریق ژل یا فیلر
تزریق چربی
آر اف فرکشنال
هایفو تراپی
چرا در بعضی افراد اثر بوتاکس زود تر از بین می رود؟

لیزر موهای زاید

1) در بعضی از افراد پوست ناحیه مورد درمان ممکن است موقتآ کم رنگتر یا پر رنگتر گردد که این تغییرات رنگ پس از چند روز تا چند هفته به حالت طبیعی خود باز میگردد.

2) سوزش و درد منطقه مورد درمان در حین عمل بسیار کم و با لیزر الکس کندلا تقریبا بدون درد است

3) متعاقب درمان با لیزر منطقه مورد درمان در ابتدا بعضا سفید یا خاکستری وپس از چند دقیقه ِقرمز می شود که این قرمزی معمولا چند ساعت وحداکثر یکروز با لیزر الکس ادامه می یابد و بخودی خود بر طرف می شود. در مواردی هم کهیر ایجاد میشود که معمولا در عرض چند ساعت برطرف میشود.

4) به طور بسیار نادر در بعضی افراد با پوست حساس یا پوست تیرہ ممکن است تورم طاول و دلمه يا سوختگي در ناحیه مورد درمان ايجاد شود که مانند سایر موارد قابل درمان است و در این صورت كمتر از يك هفته به پزشک مراجعه کنید .

5) بعد انجام لیزر تا ۳ روز حداقل کرم ترمیم کننده تجویز شده در محل مورد نظر استفاده شود و کرم ضد آفتاب هر سه ساعت تکرار شود تا از ایجاد لک جلوگیری شود.

6) به طور بسیار نادر در تعداد کمی از بیماران مورد درمان ممکن است اسکار بسیار ضعیفی در نقاطی از محل مورد درمان ایجاد شود

7) ليزر فول بادي به اين معنا نيست كه كل بدن ليزرانجام شود بلكه به اين معناست كه تمام نواحي كه موهاي ضخيم و مشكي دارند ليزر انجام شود.

8) ليزر براي موهاي نازك و كركي مناسب نمي باشد و حتي ممكن است در صورت انجام ليزر اين مو ها در آينده ضخيم تر شوند. در موارد خيلي كم اطراف محل انجام ليزر مو هاي نازك بصورت پاراداكسيكال ضخيم ميشوند كه در اينصورت در جلسات آتي در آن نواحي هم ليزر انجام ميشود.

9) هدف نهایی از درمان با لیزر کاهش محسوس ومطلوب موهای ضخیم منطقه مورد درمان است و موهای سفید وکم رنگ تحت تآثیر لیزر قرار نمیگیرد. کاهش موها به وسیله لیزر نیازمند تکرار جلسات درمانی است. شمار دفعات بر حسب افراد مختلف متفاوت است و تعیین دقیق میزان جلسات درمان از پیش مقدور نمیباشد .که البته بطور متوسط این تعداد ۶-٨ جلسه میباشد. با هر جلسه با لیزر الکس کندلای امریکایی ۲۰۱۶. متوسط ۲۰-۳۰٪ موها کاهش پیدا میکنند. بعد از اتمام دوره بطور میانگین سالی ۲-۴ جلسه باید انجام گردد تا نتایج بدست آورده حفظ شود.

10) فاصله بین جلسات برای صورت زیر بغل بیکینی هر یکماه یکبار و برای دست و پا و شکم ۴۵ روز یکبار می باشد. اما اگر سر یکماه موها در حد ۴۰٪ رشد نکرده باشد میتوانید دیر تر مراجعه کنید.

درصورت هر گونه سوال یا مشکل به اینستا dr.zaheerabbas مراجعه فرمایید یا با شماره زیر تماس بگیرید.

با آرزوی بهترین ها

دکترظهیرعباس :متخصص پوست مو و زیبایی (دارای بورد تخصصی)

کلینیک پوست مو و زیبایی پایدار- تلفن ۳۳۶۸۳۹۳۱


آدرس مطب : بندر عباس ، میدان صادقیه ، ساختمان پاسارگاد ، طبقه 4
تلفن : 33683931 - 076

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :